KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272066
nr 1327 2066
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Oljemålning, Äppelblom. Signerad, daterad -62. Olja på pannå, 31x23 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:39:20
15/5 19:20:43
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson